GELECEĞİN DİŞ HEKİMLERİ
Türkiyenin Diş Hekimliği Öğrencileri Tarafından Kurulmuş Web Sitesi

Dt. Osman ÇETİN ile canlı yayın

0

Ağız, diş ve çene cerrahisi uzmanı Dt.Osman ÇETİN ile ekibimiz başkanları Ulaş FIRINCIOĞULLARI ve Emir PAŞAOĞULLARI 7 Mayıs 2020 Perşembe günü canlı yayın gerçekleştirecektir. Instagram da GDHOFFİCİAL hesabımız üzerinden saat 21:30’da canlı yayına katılabilirsiniz.

Osman ÇETİN kimdir? 

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı Dr. Osman Çetin 1984 yılında Burdur’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamladı. 2010 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2017 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalında Uzmanlık eğitimini tamamladı.

Uzmanlığı sırasında birçok bilimsel kongre ve toplantılarda yer aldı. Uzmanlık tezi geniş yerleşimli kistler üzerinedir. Uzmanlığı sırasında çene eklemi hastalıkları ve tedavisi alanında özellikle kendini geliştirdi.

Uzmanlığı sırasında birçok ileri cerrahi gerektiren implant vakasını başarıyla tamamladı. 2010 yılında Eyüp’te Alibey Hospital Sağlık Grubunun diş bolumunum kurdu.

2013 yılında Sarıyer’de Alibey Tıp Merkezi’nin diş bölümünü kurdu. 2014 yılında Suadiye’de Dent Avrasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ni kurmuş olup 2017 yılına kadar Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptı.

2016 yılında Esenyurt’ta özel bir hastanenin diş bölümünü kurdu ve işletmesini yönetti. 2015 yılından beri Alibey Sağlık Grubu’na Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Dr. Osman Çetin birçok dernek ve kuruluşta yönetici konumundadır. Ayrıca birçok sosyal projede yer almaktadır.

Kendisi Uluslararası Diplomatlar Birliği Yönetim Kurulu üyesidir. Aynı zamanda TUMSAD (Tüm Sağlık Kuruluşları) Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir.

Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Oral İmplantoloji Derneği üyelikleri de devam etmektedir. Engel atlama ve binicilik dalında lisanslı sporcu olan Dr. Osman Çetin sporun tüm branşlarıyla ilgilidir.

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

 

 

Bunları da beğenebilirsin
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments