GELECEĞİN DİŞ HEKİMLERİ
Türkiyenin Diş Hekimliği Öğrencileri Tarafından Kurulmuş Web Sitesi

HANGİ DİŞSİN?

Bir diş olacak olsan bu hangisi olurdu? Hiç merak ettin mi? Ağzımızda her dişin birbirinden farklı özelliği ve görevi vardır. Biz senin için dişlerin özelliğini ve görevlerini bulduk. Bunları insanı karakterler ile bağdaştırdık. Santral, lateral, kanin, molar... Sen hangi dişsin? Hemen testimizi çözmeye başla!

0
Hangi Dişsin

Ofiste iş arkadaşlarınla küçük bir toplantı yapıyorsunuz. Sen tüm gözlerin üzerinde olmasını sevenlerden misin yoksa az konuşup dinleyenlerden mi?

hangi dişsin

Arkadaşlarınla bir kafede buluşmak için anlaştınız fakat o gün yoğun bir trafik var. Buluşmaya yetişebilecek misin?

hangi dişsin

Sınıfta kavgalı olduğunuz grup size sataştı. Okul çıkışında büyük bir kavga var. Bakalım ne yapacaksın?

hangi dişsin

Sınıfın hangi grup tiplemesi seni yansıtıyor?

hangi dişsin

Klasik yaz dizilerini sevenimiz de sevmeyenimiz de bol! Peki sen bir yaz dizisi karakteri olsan hangisi olurdun?

hangi dişsin

Modaya ayak uyduranlar da var kendime yakışanı giyerimciler de. Peki sen görünüşüne ne kadar önem verirsin?

hangi dişsin

Kafede otururken acıkmaya başladın ve yemek sipariş etmeye karar verdin. Arkadaşın tok olduğunu ve yemeyeceğini söyledi. Ama senin yemeğin geldiği gibi seninkinden yemeye başladı. Bu seni sinirlendirir mi?

hangi dişsin

Sevgilinle güzel bir akşam yemeğine çıktınız ama restoranda bir anda tartışmaya başladınız. Herkesin içinde sana bağırmaya başladı. Tepkin ne olur?

hangi dişsin

Avangers’i bilmeyen yoktur. Peki sen hangi Avengers karakterisin?

Hangi Dişsin
HANGİ DİŞSİN
HANGİ DİŞSİN
HANGİ DİŞSİN
HANGİ DİŞSİN

Yüzüklerin Efendisi serisini bilmeyen yoktur. Peki sen kendini hangi karaktere daha çok benzetiyorsun?

hangi dişsin

HANGİ DİŞSİN?
KANİN

HANGİ DİŞSİN

Eğer bir diş olsaydın kesinlikle KANİN olurdun! Dik başlılığın, sivri dilin ve sert sözlerin... Ön planda olmaktan hoşlanan renkli bir kişiliksin. Hiçbir tartışmada altta kalmazsın bundan eminiz! Cesur ve girişken bir yapıya sahipsin. Senin gibi arkamızı kollayacak arkadaşlar her zaman olmalı. Ama bazen insanları bakışların ve laflarınla kırmıyor da değilsin bizden söylemesi. Ama onlar da hak ediyor canım:)
MOLAR

HANGİ DİŞSİN

Eğer bir diş olsaydın kesinlikle MOLAR diş olurdun. Her ortamda ağırlığını koyan, arkadaşlarını koruyup kollayan kişi sensin. Tam bir görev insanısın. Göz önünde durup dikkat çekmezsin ama çok farklı ve özelsin. Cesur ve güçlüsün, insanlar seninle tartışmadan önce iki kere düşünse lehlerine olur. Kafana koyduğunu hiç düşünmeden yaparsın. Senin yokluğunu öyle kolay kolay kimse dolduramaz. Arkadaşlarına söyle kıymetini bilsinler 🙂
SANTRAL

HANGİ DİŞSİN

Eğer bir diş olsaydın kesinlikle SANTRAL olurdun! Her ortamın göz bebeği olmayı ne kadar çok sevdiğini biliyoruz. Ön planda olmanı, güzel görünüp herkesi kendine hayran bırakmanı, kısacası senin bu özgüvenine hayranız! Cesur bir insansın, sevdiklerini korumak için ne gerekirse yapıyorsun. İnsanların seni çok sevdiğini aynı zamanda da gıptayla baktıklarını hissedebiliyoruz. Bazı tavırların dışarıdan egolu yaftası yiyebilir haberin olsun. Her şey bir yana arkadaş gruplarının olmazsa olmazı neşe kaynağımız sensin:)
LATERAL

HANGİ DİŞSİN

Eğer bir diş olsaydın kesinlikle LATERAL diş olurdun. Çok farklı bir kişiliğe sahipsin. Ne çok aktif ne de çok pasif, tam kıvamında 🙂 Arkadaşlarına hep destek olursun, onların eksiklerini tamamlarsın. Arkadaş grubundaki ara bulucu kişi sensin. Bir tarafta çok sivri dilli arkadaşların bir tarafta kendini çok seven,kendine laf ettirmeyen arkadaşların var ve sen onları dengede tutarak işleri yoluna koyuyorsun. Yani perde arkasındaki gizli kahraman sensin:)

Sonuçlarınızı paylaşın:

 

 

Bunları da beğenebilirsin
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments