GELECEĞİN DİŞ HEKİMLERİ
Türkiyenin Diş Hekimliği Öğrencileri Tarafından Kurulmuş Web Sitesi

Hayvanlar Alemindeki Sevimli Dostunu Söylüyoruz!

Her hayvanın özellikleri ve doğal ortamları vardır. Biz hayvanların davranışları ve özelliklerini kişiselleştirdik. Size bir test hazırladık. Hangi hayvanın ruh ikizin olduğunu öğrenmek ister mısın? Testi çözmeye başka ve sonucunu bizimle paylaş!

0

Tartışma/öfke anlarında nasıl birine dönüşürsün ?

Boş zamanlarını nasıl değerlendirilsin?

Karşındaki insanda en çok hoşuna giden özellik ne olurdu?

Ne kadar planlı bir insan olduğunu soralım:

Şehirlerarası seyahat için hangi ulaşım aracını tercih ediyorsun?

Bize arkadaşını şöyle sana kim olduğunu söyleyelim. En yakın arkadaşın için hangi şık daha uygun?

Mışıl mışıl uyku için seç bakalım birini!

Uzun bir yolculukta otobüs arkadaşının nasıl olmasını istersin?

Patlamış mısırını aldın ve sinema salonuna yürüyorsun. Elinde ne tür bir filmin bileti var?

Hayvanlar Alemindeki Sevimli Dostunu Söylüyoruz!
Senin sevimli dostun kedi!

Sen tıpkı bir kedi gibi meraklı ve pozitif bir insansın. Etrafındaki her şeyi merak edip öğrenmek istiyorsun. Ayrıca tüm arkadaşların senin pozitifliğine hayran! Bazen miskin miskin oturmak, tembellik etmek istiyorsun. Bunu yapıyorsun da! Ama içinde bir enerji var senin, pozitifliğin hep dışarıya yansıyor. Sosyal ve dışa dönük bir insan olduğun için herkesle hemen arkadaş olabiliyorsun ve çevren de epey geniş. İyi anlaşabilirsin ama gözünden bir düşmeyegörsünler! O zaman senden korkabilirler. Sezgilerine her zaman güven ve bu güçlü karakterinden ödün vermeden önüne bakmaya devam et!
Senin sevimli dostun hamster!

Sen aynı bir hamster gibi neşeli ve hareketli bir insansın. Sürekli etrafına mutluluk saçıyorsun. Herkes senin gibi bir arkadaşa sahip olmak ister. Çevrenin modunu yükseltiyorsun ama sen çok göz önünde olmayı seven bir tip değilsin. Daha kendi halinde takılmayı seviyorsun. Az ama öz arkadaşım var diyebiliriz senin için. Planlı ve geleceğin için emek gösteren birisin. Şu an yaptıklarının ileride seni yükselteceğini ve emeklerinin karşılığını alacağını biliyorsun. Çalışmaya devam et ve asla pes etme!
Senin sevimli dostun sincap!

Sen aynı bir sincap gibi sempatik, tatlı mı tatlı bir insansın. Hani derler ya şeytan tüyü var! Heh işte sen tam da o kişisin. Çevrendeki olaylara duyarlı, meraklı bir kişiliğin var. Eğitimine ve gelişimine bu yüzden çok önem veriyorsun. Merak ettiğin her şeyi öğrenmek istiyorsun. Arkadaş grubunda çok sevilen bir insansın ama biraz grubun sessizi, kendi halinde takılanısın. Yalnızlık senin için kötü bir şey değil aksine sen yalnızlığı seviyorsun. Kendine zaman ayırmayı ve kafanı dinlemeyi çok seviyorsun. Keşke herkes kendine bu kadar önem verse!
Senin sevimli dostun koala!

Sen aynı bir koala gibi rahatına düşkün bir insansın. Acele iş yapmayı, planlar yapmayı, hızlı karar vermeyi pek sevmiyorsun. Yavaş yavaş, sakince hallediyorsun her şeyi. O kada telaşa ne gerek var bir yere kaçmıyor ya işler! Senin kafan rahat valla. Denizi, suyu, yüzmeyi çok seviyorsun. Tatil senin için muazzam bir detay. Ayrıca bu kadar rahatlıktan bahsetmişken uykuculuktan bahsetmeden olur mu? Tabii ki olmaz 🙂 Uykuyu senin kadar seven insanlar her yerde uyumaya hazırdır. Kafanı bir yere yasla ve gelsin rüyalar! Bu kadar rahat olmak bazen iyi olmayabilir, hayatın akışını kaçırma sakın !
Senin sevimli dostun köpek!

Köpek diyince aklımıza ilk gelen özellik tabii ki sadık olması. Sen de sevdiklerine çok sadık bir insansın. Sevdiklerin için her fedakarlığı yapabilirsin sen. Duygusal tutumun da eklenince sana şu sözü hatırlatmak isteriz: 'Dünya hassas kalpler için bir cehennemdir.' Dikkat et çok üzmesinler seni. Ama bu kadar duygusallığın bir yanı da var ki sen biraz kıskançsın. Seninle ilgilenilmesini çok seviyorsun. Sevdiklerinle zaman geçirmeyi, aktiviteler yapmayı, oyunlar oynamayı seviyorsun. Tüm bunların yanında eğitimine de önem veren bir insansın. Çok yönlü olmak demek bu sanırım. Arkadaş gruplarının hem sosyal hem duygusal kişisi sensin!

Sonuçlarınızı paylaşın:

Bunları da beğenebilirsin
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments