GELECEĞİN DİŞ HEKİMLERİ
Türkiyenin Diş Hekimliği Öğrencileri Tarafından Kurulmuş Web Sitesi

DİŞ HEKİMLİĞİNİ HANGİ ÜNİVERSİTEDE OKUMALISIN?

Hangi fakülte sana göre?

0

Yemekhane yemeklerini en iyi biz biliriz! Yemek yemeye ne kadar düşkünsün?

Yaz insanı mısın kış insanı mı?

Şehre göre pahalılık senin için ne kadar önemli? // Üniversite seçerken şehrin pahalılık oranına ne kadar önem veriyorsun?

Sen de hastalarla ilgilenmek için sabırsızlananlardan mısın yoksa ne kadar az hasta o kadar iyi diyenlerden mi? .

Bir üniversite hayatının olmazsa olmazı sosyal aktivitelerdir! Eğlenceli ve canlı bir insan mısın yoksa ben dersimi dinler giderim diyenlerden mi?

Amfiyi dolduran kalabalık sınıflar birçoğumuzun üniversiteden beklentisi. Senin beklentin bu konuda hangi yönde?

Bir diş hekimliği öğrencisinin iyi anlaşması gereken ilk insanlar: Asistanlar. Asistanların bazen tatlı sert, bazen alaycı konuşmaları seni nasıl etkileyecek? (Daha çok hırslanmanı mı sağlayacak yoksa sinir olup pes etmene mi neden olacak?)

Sınıf geçmenin kolay olmasını isteyen çoğunluktan mısın yoksa her bilgiyi dibine kadar öğrenip herkesin gözüne girmek istiyorum sınavlar zor olsun ki ayırt edilebileyim diyen iddialılardan mı?!

Kullandığın aletlerin ve çalışma ortamının eski gözükmesi, bozuk olması motivasyonunu nasıl etkiler?

DİŞ HEKİMLİĞİNİ HANGİ ÜNİVERSİTEDE OKUMALISIN?
Çukurova Üniversitesi

Diş hekimliğini Çukurova Üniversitesinde okumalısın! Bu üniversite senin ruh eşin, burada geçirdiğin 5 yılı hayatının en mutlu yılları olarak anacaksın. Tercih listenin başına burayı yazmalısın. Güven bize, pişman olmayacaksın. #gdhonediş hastagiyle paylaş !!
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ)

Diş hekimliğini Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesinde okumalısın! Bu üniversite senin ruh eşin, burada geçirdiğin 5 yılı hayatının en mutlu yılları olarak anacaksın. Tercih listenin başına burayı yazmalısın. Güven bize, pişman olmayacaksın. #gdhonediş hastagiyle paylaş !!
İstanbul Üniversitesi (Çapa)

Diş hekimliğini İstanbul Üniversitesinde okumalısın! Bu üniversite senin ruh eşin, burada geçirdiğin 5 yılı hayatının en mutlu yılları olarak anacaksın. Tercih listenin başına burayı yazmalısın. Güven bize, pişman olmayacaksın. #gdhonediş hastagiyle paylaş !!
Hacettepe Üniversitesi

Diş hekimliğini Hacettepe Üniversitesinde okumalısın! Bu üniversite senin ruh eşin, burada geçirdiğin 5 yılı hayatının en mutlu yılları olarak anacaksın. Tercih listenin başına burayı yazmalısın. Güven bize, pişman olmayacaksın. #gdhonediş hastagiyle paylaş !!
Marmara Üniversitesi

Diş hekimliğini Marmara Üniversitesinde okumalısın! Bu üniversite senin ruh eşin, burada geçirdiğin 5 yılı hayatının en mutlu yılları olarak anacaksın. Tercih listenin başına burayı yazmalısın. Güven bize, pişman olmayacaksın. #gdhonediş hastagiyle paylaş !!
Ege Üniversitesi

Diş hekimliğini Ege Üniversitesinde okumalısın! Bu üniversite senin ruh eşin, burada geçirdiğin 5 yılı hayatının en mutlu yılları olarak anacaksın. Tercih listenin başına burayı yazmalısın. Güven bize, pişman olmayacaksın. #gdhonediş hastagiyle paylaş !!
Sakarya Üniversitesi

Diş hekimliğini Sakarya Üniversitesinde okumalısın! Bu üniversite senin ruh eşin, burada geçirdiğin 5 yılı hayatının en mutlu yılları olarak anacaksın. Tercih listenin başına burayı yazmalısın. Güven bize, pişman olmayacaksın. #gdhonediş hastagiyle paylaş !!

Sonuçlarınızı paylaşın:

Hazırladığı test için ONEDİŞ ekibimize teşekkür ederiz.

 

Bunları da beğenebilirsin
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments