GELECEĞİN DİŞ HEKİMLERİ
Türkiyenin Diş Hekimliği Öğrencileri Tarafından Kurulmuş Web Sitesi

2021’den en büyük beklentin ne?

0

1) Her yıl gibi bu yıl da kendinle ilgili planların vardır. Peki sana bu yıl en çok üstünde duracağın planını sorsak?

2) 2021’de ne kadar süre karantinada kalacağımız belli değil. Bu süreçte en çok yapacağın ev aktivitesi hangisi olacak?

3) Yeni yıl ama yine karantina. Kendinde ya da etrafında değiştirmek istediğin bir şeyler var mı? Ne düşünüyorsun bu süreç hakkında?

4) Bu yıl en çok hangi hayalin yönünde koşuşturmaya devam edeceksin?

5) Yılbaşında herkesin bir dileği vardır. Peki senin dileğin ne?

6) Sen hangisine daha çok önem veriyorsun peki?

7) 2021 de hangi seçeneğin senden uzak olmasını istiyorsun?

8) Herkesin yıl başında o yıl için bir tatil planı vardır. Peki ya senin tatil planın için hangi fotoğraf daha uygun?

9) Her sene şu cümleyi kurarız: "Geçen sene ne kadar salakmışım." Sen bu cümleyi bu kez neden kurdun?

10) Peki yasak olmasaydı yılbaşını nerede kutlayacaktın?

2021'den en büyük beklentin ne?
Senin yeni yıldan en büyük beklentin huzur.

Artık geride kalmış günlerde bulamadığın o huzuru bu yılda bulmak istiyorsun. Şimdi senin için eski defterleri kapatıp yeni mutluluklara yelken açma vakti. Bu yıl kendini mutlu etmek için elinden geleni yapmalısın. Çünkü aslında senin bu yıldan istediğin bu; mutlu ve huzurlu olmak. Kafanı kurcalayan o düşüncelerden, stresten ve tüm olumsuzluklardan uzak bir yıl istiyorsun. Hazır ol! Mutlu ve huzurlu günler seni bekliyor.
Senin bu yıldan istediğin tek şey bol bol seyahat edebilmek.

Geçtiğimiz dönemde yaşadığımız ve şu an devam etmekte olan süreçte seni en çok zorlayan şey evde oturmak olmuş belli ki. Bu yüzden bu yıl yeni yerlere gitmek, bol bol gezmek istiyorsun. Şu günlerde zorlu bir süreç içinde bulunsak da rahatlıkla gezebileceğin günlerin yakın olduğunu umuyoruz. Bugünün şartlarında bile kısıtlamalara ayak uydurarak dahi olsa bir yerlere gitmek var aklında. Bu şartlar ortadan kalktığında rahatlıkla gezebileceksin, hiç merak etme. Sen şimdiden gitmek istediğin yerlerin planlarını hazırla. Bu yıl senin için bol seyahatli bir yıl olabilir!
Senin bu yıldan en çok istediğin arkadaşlarınla doya doya eğlenmek.

Geçtiğimiz yıl seni en çok etkileyen şey arkadaşlarından ve eğlenceden uzak bir şekilde eve kapanmak olmuş belli ki. Gidilemeyen konserler, gerçekleşmeyen planlar hala aklında... Bu yüzden de yeni yıldan en büyük isteğin arkadaşlarınla olmak ve eğlenmek. Bizim sana tavsiyemiz ise kesinlikle online oyunlar. Bu yıl karantinada bile olsak eğlenmek senin en büyük hakkın. Karantina bittiğinde ise tüm planları yeniden yapma vakti, kim tutar seni!
Senin yeni yıldan en büyük beklentin kariyer ve başarı.

Geçtiğimiz yıl değerlendiremediğin boş zamanları bu sene telafi etme vakti. Hâlâ karantinada olmamız senin için büyük bir fırsat. Bazen evde olmaktan çok sıkılsak da motivasyonunu kaybetmemelisin. Bol bol vaktimiz olan bu günlerde çalışıp istediğini almalısın. Bu sene senin senen!
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın