GELECEĞİN DİŞ HEKİMLERİ
Türkiyenin Diş Hekimliği Öğrencileri Tarafından Kurulmuş Web Sitesi

Hangi Alışveriş Kategorisi Sana Göre?

0

1) Alışveriş yapmayı ve mağazaları ne kadar seviyorsun?

alışveriş

2) Hangisine daha çok önem verdiğini sorsak sana?

alışveriş

3) Bu karantina döneminde hepimiz ara ara alışveriş batağına düştük. Sen hangi batağa düştün peki?

alışveriş

4) Şu an nerde olmak tercihin olurdu?

alışveriş

5) Alışveriş yaparken seni en çok heyecanlandıran şey ne olur?

alışveriş

6) İndirim günlerinde en çok neleri takip edersin?

alışveriş

7) Yakın bir arkadaşına hediye olarak ne seçersin?

alışveriş

8) Hangisini sepetine eklersin?

alışveriş
alışveriş
alışveriş

Hangi Alışveriş Kategorisi Sana Göre?
Kıyafet

alışveriş

Bak seni kendimden biliyorum, belki 30 40 hatta 60 70 kıyafetin var ama yine de bir yere gideceğin zaman kıyafet bulamıyorsun değil mi itiraf et. Çünkü sana göre her yerin zamanın mekânın olay ya da organizasyonun kendisine özgü bir kombini olmalı. Senin için her günün bir kıyafeti var. Yeni bir atkı/şal/eşarp/şapka alsan dolabından bir kıyafet uyduramıyor ona göre yeni bir kıyafet alıyorsun. Sonra ayakkabısı derken artıyor masrafların. Kıyafet almadan duramıyorsun işte ama bu konu da müsrif de olabiliyorsun bazen. Her tarzdan her renkten giysin olması çeşitli bir dolabın olması güzel ama bizden tavsiye çok da aşırıya kaçma olur mu?
Spor

alışveriş

Sen hayatın ne kadar yoğun olursa olsun spora bir şekilde vakit ayırıyorsun. Senin için spor yapmak artık bir hayat rutini haline gelmiş, rahatlama biçimin olmuş. Kendini zorlamayı, yeni spor dalları denemeyi, hareket etmeyi seviyorsun. Bu yüzden de ister online olsun ister mağaza gezerek olsun en çok dikkatini çeken mağazalar spor mağazaları. Spor yaparken giydiğin kıyafetlerin rahat olması senin için çok önemli. Tabi kullandığın malzemeler de. Bu yüzden tüm bu araştırmalar ve indirim kovalamalar. İyi antrenmanlar!
Teknoloji

alışveriş

Teknoloji senin uzmanlık alanın. Her yeni güncelleme, gelişme, yeni çıkan teknolojik aletler senin için çok ilgi çekici. Kullandığın her aletin her fonksiyonunu araştırmak, öğrenmek senin hobin gibi artık. Bu yüzden de alışveriş dendiği zaman aklına çoğu zaman teknolojik aletler geliyor. Tabi bu alışveriş bütçe konusunda bazen sıkıntı çıkarabiliyor. Bizden sana tavsiye kendini çok kaptırma.
Dekorasyon

alışveriş

Sen bulunduğun odada her zaman kendini yansıtan dokunuşlar olsun istiyorsun. Mutfakta salonda yurt/apart odanda illa ki ortama renk/canlılık katan ya da ortamı sadeleştiren dekoratif malzemeler olsun istersin. Bazı kişiler nasıl takısız duramıyorsa sana göre de dekorasyon malzemeleri o odanın takıları oluyor işte. Gece lambasından çerçevelere tablolardan resimlere yapbozlardan saksılara el işlerinden biblolara süslere hepsi daha fazlası senin her zaman daima para harcamaktan gocunmayacağın bir alan. Duvarın düz olmasın renkler desenler stickerların olsun, belki ahşap raflar belki ilginç perdeler, nostaljik panjurlar ve niceleri, say say bitiremeyiz ki. Sana seçimlerinde kolay gelsin.

Sonuçlarınızı paylaşın:

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın