GELECEĞİN DİŞ HEKİMLERİ
Türkiyenin Diş Hekimliği Öğrencileri Tarafından Kurulmuş Web Sitesi

Hangi Exxen Programını İzlemelisin?

0

Youtube dönemimizin en popüler platformlarından biri. Youtube'da hangi tür videolarla zaman geçiriyorsun en çok?

Peki karantina dönemi bitip eskiye döndüğümüzde ilk hangi etkinliğe gideceksin?

Arkadaş ortamında hangi tipsin?

Boş vakitlerini genel olarak nasıl değerlendirirsin?

Bir şeyler izlerken en çok dikkat ettiğin şey nedir?

Bu dizi ve programlardan hangisini izlerken hiç sıkılmıyorsun?

Peki hangi emojinin sana daha çok hitap ettiğini sorsak?

Hangi Exxen Programını İzlemelisin?
Tolgshow

Sen dizi film sever birisin ama en keyifli zamanlarını bu tarz programlarını izleyerek geçirmeyi seviyorsun. Oyuncu, müzisyen, ressam ya da herhangi bir ünlüyü gerçek hayatta nasıl davrandığını, kendisiyle yapılan röportajda sorulara ne cevap verdiği ve nasıl cevap verdiğini, şakalara karşı tutumunun nasıl olduğunu izlemek senin hoşuna gidiyor ve komedi mizacına uyuyor. Yerlide Beyazshow ve yabancıda Jimmy en spesifik örnekler, bunlara bayılıyorsundur bizce. Özellikle yarışma ya da ters köşe anları en seni kahkahalara boğan anlar oluyor. Neyse biz sana talk show sevdiğin için Tolgshow önerelim ve iyi seyirler dileyelim. Tolga Çevik çok başarılı bir sanatçı zaten, seversin sen. İyi seyirler!
Zeynep Bastık ve Konukları

Sen müzik dinlemeyi, yeni şarkılar ve sesler keşfetmeyi seviyorsun. Zeynep Bastık'ın kendine has şarkı yorumları, sesi ve akustik hava hepimizi etkilediği gibi seni de etkilemiş belli ki. Bir de buna ekranda görmeyi sevdiğin kişiler ve o samimi ortam eklenince program tam senlik olmuş gerçekten. Hem kulaklarımızın pasını silen güzel sesler hem de salaş bir sohbet ortamı! Bu programın senin keyfini yerine getireceğine ve müzik dinleme isteğini arttıracağına eminiz. İzlemeye devam!
İşte Bu Benim Masalım

Sen izlediğin şeyin içinde renk, müzik, dans olsun istiyorsun. O zaman dans! Renk! 🙂 Bu platforma bakınca da senin için en uygunu İşte Bu Benim Masalım. Tam senlik bu gençlik müzikali. Belli ki izlediğin yaz gençlik dizileri vardı zamanında. Bu tarz yapımlar insanın zaman geçirip yormadan eğlenebilmesini sağlıyor. Bu dizinin içinde bir heyecan yarattığını söyleyebiliriz. Ne kadar negatif eleştiri gelse de bazı pozitif yorumları da olan bu diziyi izleyip izlememek sana kalmış tabi. Bazen insanın kafa yormadan izleyeceği dizilere ihtiyacı olabilir 🙂
Katarsis

Normalde karşılaşmayacağın, başlarına gelenleri hayal bile edemeyeceğin insanların hikayelerini bizlere gösteren kaliteli bir program. Biraz da ayna görevi görüyor insanlar için açıkçası. İnsanın kendi ön yargılarını, yer yer problemli bakış açısını göstermeye devam edecek bir çalışma gibi gözüküyor. Psikolojik çıkarımlardan etkilenen, insanlarla konuşmayı ve dertleşmeyi seven birisi gibi görünüyorsun. Bizler de bu testin sonucunda senin ilgini çekecek programın bu olduğunu düşündük. Takip eder misin bilmiyoruz ama aklının bir köşesinde bulunsun.

Sonuçlarınızı paylaşın:

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın