GELECEĞİN DİŞ HEKİMLERİ
Türkiyenin Diş Hekimliği Öğrencileri Tarafından Kurulmuş Web Sitesi

Hangi Serdar Ortaç Şarkısısın?

0

1) Şu sıralar kendini nasıl hissediyorsun?

2) Aşk hakkında ne düşünüyorsun?

3) Peki şu an hayatında biri var mı?

4) Çevrendeki insanlar seni hangi kelimeyle tanımlarlar?

5) Aşk hayatın hakkında bir soru daha. Eski ilişkilerin hakkında ne düşünüyorsun?

6) Şu an en ihtiyaç duyduğun şey ne?

7) Ayrılık sana ne hissettirir?

8) Bir anda birinden hoşlandığını fark ettin, tepkin nasıl olurdu?

Hangi Serdar Ortaç Şarkısısın?
Sen “Şeytan”dan başka şarkı olamazsın.

Hayat beni neden yoruyorsun? Sözlerden de anladığımız üzere hayatında tek bir şey de mi istediğin gibi gitmez be. Bol keseden istemek değildi oysa, emek verip inanarak hareket etsen de elde var sıfır. Gerçekten motive edecek bir şeyler arıyorsun ama duygusal açıdan da mantıksal açıdan da hiçbir şey yolunda gitmiyor. 2020' yi suçlayıp kurtulmak istiyordun ama ne öncesi ne de sonrası için hayatın bahar bahçe değil. Kimisi için basit olan şeyler sana gelince imkansız. En kısa sürede bu durumdan kurtulman dileğiyle
Senin Serdar Ortaç şarkın kesinlikle "Sor".

Çünkü sen risk almaktan hoşlanmayan, garantici birisin. "Sen korkaksın, hiç bulaşma." sözü de senin için yazılmış sanki. Ama tabi ki bu durum seni bazen kötü etkileyebiliyor. Ayağına gelen fırsatları kaçırmak ve hayatın sıkıcılığı seni gerçekten bunaltmış artık. Bunların olmasını engellemek için daha atılgan olman iyi bir seçenek olabilir. Yeni hobiler edinmek, daha önce yapmadığın şeyleri denemek kısaca hayatına yenilik katmak sana iyi gelecektir. Artık korkaklığa yer yok!
Sen kesinlikle Serdar Ortaç’ın “Ben Adam Olmam” şarkısısın.

işmanlıkların var senin; ama ne kadar pişman olsan da kendini hep aynı durumun içinde buluyorsun. Seviyorken gerçekleri, doğruları göremiyorsun sen, gözüne bir perde çekilmiş gibi sanki. Kendi kafanda kurduğun her şeyin mükemmel olduğu bir dünyan var senin. Bu yüzden dünyanın gerçeklerini görmekte zorlanıyor, her şeye aldanıyorsun. Her sevdan bir olay ve her aşkınla konuşuluyorsun. Senin için artık gözlerine çekilmiş o perdeyi kaldırıp gerçekleri görme zamanı. Pişmanlıklarından ders alman ve hayatta biraz daha gerçekçi olman en iyisi!
Sen kesinlikle “Poşet” şarkısısın.

Sen bu hayata hep pozitif tarafından bakanlardan birisin. Hayatı kendin için çekilir kılabilmek, mutlu olabilmek, eğlenebilmek için elinden geleni yapıyorsun. Hayat senin hayatın! Tek bir hayatın var ve olabildiğince mutlu geçirmen gerekiyor. Zor olaylar, kalp kırıklıkları, aşk acıları, engebeli yollar... Sana vız gelir tırıs gider! Her şeyin üstesinden gelebilecek, biraz da umursamaz bir yapın var. Ee her şeyi umursayıp kafaya takarak bu hayat geçer mi? Kendine zaman ayırmak ve kendine böylesine önem vermek güzeldir. Tabii her şey gibi her fazlası zarar!

Sonuçlarınızı paylaşın:

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın