GELECEĞİN DİŞ HEKİMLERİ
Türkiyenin Diş Hekimliği Öğrencileri Tarafından Kurulmuş Web Sitesi

HANGİ SİHİRLİ ANNEM KARAKTERİSİN?

0

Kendini Sihirli Annem dünyasının içinde bulmanı istiyoruz. Sihirli güçlerini nasıl keşfederdin?

Peki sihrini ne için kullanırdın?

Sence Avni ?

Perihan’ı sever miydin?

İnsanlar fanidir, onlara ölümsüzlük büyüsü yapılamaz lakin bu büyü kopeklere yapıldığında o köpek ölümsüzlük kazanabilir. Dudu'nun Taci’yi aslında bu yüzden köpeğe çevirdiğini biliyor muydun?

Kendine bir sihir rengi seçmeni istiyoruz. Sihrinin hangi şekilde görünmesini isterdin?

En yakın arkadaşın yanlış bir şey yaptığında tepkin ne olur?

Arkadaşın sihirli güçleri olduğunu iddia etseydi tepkin ne olurdu?

Yalnızca bir sihir yapabilecek olsan bunu neye göre seçerdin?

Sihirli bir peri mi olmak isterdin sihirsiz bir insan mı?

HANGİ SİHİRLİ ANNEM KARAKTERİSİN?
Sen tam bir Dudu’sun

Kontrol hep sende olsun istiyorsun. Etrafında senin istemediğin bir şey olduğunda onu bozmak için elinden geleni yaparsın. Her türlü yolu denersin. Çok inatçı, kıskanç ve dediğim dedik birisin. Bu yönlerin de seni bazen zor durumda bırakıyor. Etrafındaki insanları yönlendirmeye çalışmaktan vazgeçip yalnızca kendi hayatına odaklanırsan her şey senin için daha güzel olur. Bırakalım herkes nasıl mutluysa öyle yaşasın değil mi?
Sen Taci den başka bir karakter olamazsın!

Üzülüyorum açıkçası senin için biraz. Kendisi eskiden insan olup Dudu'nun lanet kıskançlığı sebebiyle köpeğe dönüştürülmüştür. Yok hemşireler ile kırıştırıyormuş. Yok efendim başka kadınlara bakıyormuş. Adamcağız orda yardım etmeye çalışıyor, sen dinlemeden adamı köpeğe çeviriyorsun. Yazık. Hiç kuşkusuz Sihirli Annemdeki en emektar oyuncuydu taci köpek. Sırf hayvanı konuşturabilmek için ağzına sakız atıp set boyunca ağzını oynatması sağlanıyormuş. Üstelik maaşı bile yok. Neyse neyse, bu kadar da dertlendirmeyelim şimdi seni. Sen karşına çıkan insanlara dikkat et yeter 😉
Sen tıpkı Avni gibisin!

Her zaman gerçeklerin farkındasın ama çevrendekileri inandıramıyorsun maalesef. Sevdiğin insanların sana inanmaması seni bazen üzüyor ama unutma herkes bir gün görecek senin gördüklerini. Benim sana tavsiyem kendini bu kadar yormaman yönünde. Biraz kendi hayatını yaşamaya bak ve mutlu ol. Bunu hak ediyorsun.
Sen tıpkı Betüş gibisin!

Bu kadar sevgi dolu, iyi, pozitif olmak gerçekten zor ve harika bir şey. Bazen bu durum seni yorabilir ama asla bu iyi kalbini kaybetme. Ailene, arkadaşlarına, çevrendeki herkese iyi gelen bir kişiliğin var. Her zaman haklının yanında, hak edenin arkasındasın sen. Dünyaya iyilik meleği olarak geldin sanırım. Senin gibiler artıkça, iyilikler çoğaldıkça bu dünya güzel bir yer haline geliyor. Hep böyle kal lütfen!

Sonuçlarınızı paylaşın:

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın